Dlaczego lasery kosmetyczne to jedna z najchętniej wybieranych opcji przez gabinety kosmetyczne?

 

Aby lasery kosmetyczne mogły przynieść doskonałe rezultaty konieczne jest dopasowanie odpowiedniego źródła promieniowania raz jego intensywności do rodzaju zabiegu czy miejsca na ciele, nad którym pracujemy. Dla przykładu tego rodzaju lasery, pozwalają uzyskać spektakularne opcje kosmetyczne ot chociażby podczas usuwania tatuaży, kiedy to energia laserowa skupia się wówczas na barwniku, który znajduje się w skórze. W innych sytuacjach, lasery kosmetyczne mogą np. skupiać się na włoskach dokonując skutecznej depilacji, poprzez reakcję z melaniną która znajduje się w mieszkach włosowych. Innowacyjne alternatywy jakie znaleźć można dzięki tego rodzaju metodom pozwalają zatem pomóc w wielu typach problemów skórnych, w jej pielęgnacji, usuwaniu niedoskonałości, jak przebarwienia, a także w wielu innych sytuacjach.

 

Wśród najbardziej znanych laserów kosmetycznych dostępnych na rynku wyróżnić można między innymi:

  • Laser IPL,
  • Laser E-light,
  • Laser sPTF,
  • Laser Diodowy,
  • ND-YAG (neodymowo yagowy)
  • oraz Laser CO2 (frakcyjny).

 

Każdy z nich ma specyficzne zastosowania, a gabinety wykorzystujące ich różnorodne możliwości, pozwalają uzyskać ich pacjentom naprawdę spektakularne metody leczenia i pielęgnacji skóry.

 

Inwestycja w doskonały sprzęt gwarantuje gabinetom szeroki wachlarz usług dodatkowych, z których każda pozwoli uzyskać naprawdę doskonałe rezultaty. Bogaty wachlarz opcji to przede wszystkim większe możliwości pomocy pacjentom, którzy zgłaszając się do klinik medycyny estetycznej, gabinetów kosmetologicznych czy lekarzy dermatologów wierzą, że znajdą tam najlepszą pomoc i wsparcie.

 

Doskonale wyposażone w lasery kosmetyczne gabinety to zatem niezwykła inwestycja która pozwala poszerzyć zakres usług i nie tylko. Bardzo atrakcyjne ceny poszczególnych usług pozwalają każdemu znaleźć najlepsze rozwiązania i pomoc na jaką zasługuje, a gabinetom szansę na sprostanie nawet najbardziej nietypowym przypadkom.