Etapy opalania natryskowego

 

Popularność opalania natryskowego wynika z faktu, że jest ono bardzo przyjemne i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. W szczególności, kiedy dokonywane jest ono przez sunfxpolska.pl/ , polecanego przez klientów korzystających z opalania natryskowego. Przydatne jest zapoznanie się z kolejnymi etapami, które wiążą się z opalaniem natryskowym.

 

 

Opalanie natryskowe – czyli wszystko o jego etapach

Aby mieć pewność, że uzyska się równomierny kolor i będzie on widoczny dłużej, zalecane jest zastosowanie w domu peelingu na skórę całego ciała. Dopiero potem można iść do gabinetu, gdzie odbywa się opalanie natryskowe. Na samym początku po naszym przyjściu osoby, które tam pracują, przeanalizują koloryt naszej skóry i dobiorą odpowiednią barwę.

Dopiero po tym rozpoczyna się proces opalania. Trwa on wtedy mniej więcej 10 minut. Po tym czasie rozpocznie się suszenie, przy pomocy specjalistycznych suszarek. W czasie około pięciu minut nastąpi dokładne utrwalanie preparatu, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się piękną, ale też bezpieczną dla naszego zdrowia opalenizną przez 7-14 dni.

 

 


Ważną kwestią jest to, aby zdawać sobie sprawę, iż kolor opalenizny będzie kształtować się w ciągu kolejnych 5-12 godzin. Dlatego nie można brać prysznica w tym czasie, gdyż efekt będzie znacznie mniej okazały i intensywny.