Implant zęba – to dzięki niemu odzyskasz swój urok.

 

Implanty zębów są kosztowną rzeczą, natomiast jest to o wiele lepsze, bardziej komfortowe rozwiązanie niż protezy. Jest dużo gabinetów oferujących taką usługę w przystępnych cenach. Kraków to miasto, w którym takie ceny można spotkać np. tu- link – to faworyt.

 

Powodzenie przyjęcia się implantu zęba zależy w dużej mierze od higieny jamy ustnej oraz odpowiedniej diety. Jak na każdym rynku, także na stomatologicznym zdarzają się promocje. Kraków czasami takie ma.
Czy warto jechać do innego miasta, by wstawić implant? Nawet jeśli koszt zabiegu jest niższy, trzeba wziąć pod uwagę inne wydatki.
Dlaczego ceny implantów są tak różne? Bo to różne implanty zębów. Tańsze nie zawsze mają certyfikat potwierdzający ich bezpieczeństwo i są wykonane z innych materiałów – zamiast tytanu czy cyrkonu łącznik jest z tańszego metalu, zamiast pełno porcelanowej czy cyrkonowej korony jest ceramiczna. Zawsze trzeba stawiać na bezpieczeństwo i mimo wszystko dlatego właśnie lepiej jest wybierać droższe rozwiązania, które posiadają odpowiednie certyfikaty, bo mamy pewność, że wszystko się uda.

 

 

Jakie są ceny takich zabiegów?

 

Implanty zębów są uważane za jedną z najdroższych metod uzupełniania braków w uzębieniu., jednak patrząc długoterminowo leczenie jest bardziej opłacalne. Leczenie nie wymaga ingerencji w zęby sąsiadujące z brakującymi. Wszczepienie zabezpiecza przez zanikiem kości, który może powstać po utracie zęba. Jednocześnie każdy wszczepione implant może w przyszłości stanowić filar dla większych prac protetycznych.