Karboksyterapia zamiast liposukcji

Bardzo często wykonywanym zabiegiem wśród kobiet jest liposukcja. Jednak coraz częściej zastępuje ją karboksyterapia. Kraków to miasto, gdzie często wykorzystywana jest ta alternatywa. Specjaliści z scmestetic często obserwują taką zamianę.

Czy warto wykonać karboksyterapię zamiast liposukcji?

Karboksyterapia – Kraków to miasto, gdzie często wykorzystywana jest ta alternatywa.

Ponieważ komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na zastosowanie dwutlenku węgla, to karboksyterapia otłuszczeń i cellulitu stanowi znakomitą alternatywę dla liposukcji klasycznej. Lekarze z Krakowa zgodnie twierdzą, iż iniekcja CO2 nie jest obarczona powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie. Karboksyterapia łączy w sobie mechaniczny i chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzanie metabolitów. Zabieg przeprowadzany np. w Krakowie prowadzi do zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki.

Wprowadzony dwutlenek rozpuszcza komórki tłuszczowe.

Odnowienie komórek skóry dzięki karboksyterapii powoduje wygładzenie skóry i usunięcie nieestetycznego efektu cellulitu. Zabieg wykonywany przez ekspertów z Krakowa usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co poprawia kondycję skóry.