Ile kosztują sale weselne w Nowym Sączu?

 

Największym wydatkiem związanym z weselem są sale weselne. Nowy Sącz i większe miejscowości oferują duży wybór jeżeli chodzi o ten element organizacji wesela. Można znaleźć tutaj zarówno bardzo tanie jak i bardzo drogie sale weselne. Nowy Sącz jest również miejscowością nieopodal której funkcjonuje https://willapoprad.pl/restauracja-nowy-sacz-piwniczna , bardzo ciekawe miejsce na organizacje wesela, w końcu to willa.

 

 

Jak drogie są sale weselne?

Tak naprawdę trzeba liczyć, że największym wydatkiem są sale weselne. Nowy Sącz, Warszawa, Gdańsk – nie ma znaczenia gdzie organizowany jest ślub. Zdecydowanie najdroższym wydatkiem jest ten element ślubu. To jak drogie potrafią być nie ma górnej granicy i zależy od wielu czynników takich jak:

  • To gdzie organizowane jest wesele. Centrum Nowego Sącza będzie droższe niż np. jego okolice.
  • Poziom jaki oferuje dana sala weselna, wygląd i inne elementy z nią związane. Generalnie im bardziej prestiżowe miejsce, tym zwykle droższe. Chociaż w Nowym Sączu (i nie tylko) z pewnością nie wszystkie ceny są adekwatne co do oferowanych możliwości.
  • Różnego rodzaju dodatki. Niektóre sale weselne oferują różnego rodzaju bonusy takie jak np. gratisowe zaproszenia, tort weselny, albo apartament na noc poślubną. Warto je wziąć pod uwagę przy podsumowywaniu ceny.

 

Sala weselna w Nowym Sączu - ogród.
Sala weselna w Nowym Sączu przed wejściem.

 

W miejscowościach takich jak Nowy Sącz (i jego okolice) znalezienie sal weselnych tańszych niż 200zł za talerzyk jest bardzo trudne. Ceny 250zł są już bardzo ok. Warto o tym pamiętać porównując ceny, żeby nie szukać w Nowym Sączu czegoś co tak naprawdę nie istnieje. To tak naprawdę tylko marnowanie swojego czasu i energii, którą można lepiej wykorzystać.