Ile kosztuje suknia ślubna?

 

Najdroższa jest sala jeżeli chodzi o organizację wesela. Niezależnie gdzie organizujesz swój ślub, to i tak najdroższe są koszty związane z salą. Zwłaszcza jeżeli podoba Ci się wystrój znajdującej się w Rzeszowie www.bluediamond-hotel.pl/pl/content/wesela-rzeszow/ ,lub podobnych, bardzo wystawnych lokalów, to wtedy powinieneś być przygotowany na spore wydatki związane z salą. Jednak istnieje jeszcze jeden duży wydatek, a jest nim suknia ślubna. On również pochłania dużą część budżetu przeznaczonego na organizacje wesela. Na szczęście dzisiaj jest wiele salonów z sukniami ślubnymi. Zwłaszcza w dużych miastach jak Rzeszów, dlatego też istnieje możliwość znalezienia tańszej, a równie ładnej sukni.

 

Suknia ślubna na wesele Cena jaką trzeba zapłacić
Abbia 7500 zł
Albane 5500 zł
Alizee 5000 zł
Almeda 3500 zł
One white 10000 zł
Średnia cena sukni ślubnej w komisie 2350 zł

 

Jeżeli chcesz na wesele kupić suknie ślubną z salonu to musisz liczyć się ze sporym wydatkiem. Można zaoszczędzić dużo pieniędzy stawiając na suknie ślubne z komisu. Jednocześnie nie każda kobieta chce na weselu chodzić w sukni, w której już ktoś był.

 

Innym sposobem na obniżenie kosztów związanych z weselem podczas zakupu sukni ślubnej jest po prostu wybranie modelu z tańszej kolekcji, która nie jest markowa. Oczywiście to rozwiązanie również nie spodoba się każdej kobiecie. Jednak jeżeli mamy szukać oszczędności, to trzeba być gotowym na pójście na pewne ustępstwa.

 

Niestety nie można mieć wszystkiego podczas organizacji wesela.