Alternatywa dla welonu

Woalka ślubna – alternatywa dla welonu

Coraz częściej można spotkać się z opinią, że welon ślubny wyszedł już z mody. Panny młode śmieją się, że było to rozwiązanie idealne dla ich mam i babć, a teraz należy iść z duchem czasu. Jeśli przyjrzymy się trendom ślubnym z ostatnich sezonów, to zdecydowanym numerem jeden jest woalka. I nie ma się czemu dziwić, bowiem jest wygodna, nie zakrywa ani nas, ani naszej fryzury.

Welon czy woalka?

Jeśli zadajecie sobie to pytanie, to my jednogłośnie doradzimy – woalka! Nada ona waszej stylizacji oryginalności i odrobiny ekstrawagancji. Najważniejsze jest to, że eksponuje ona to, co powinno być wyeksponowane i ukrywa to, co ukryte być powinno. Masz za wysokie czoło? W dniu ślubu wyskoczył Ci pryszcz? To idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Do jakich sukni pasuje woalka?

Podobnie jak welon- do każdych. Pod warunkiem oczywiście, że będzie ona odpowiednio dobrana. Jeśli postawiliśmy na klasyczny, bardzo prosty krój sukni, możemy zdecydować się na woalkę w stylu vintage. Jeśli stawiamy na nowoczesny look i jesteśmy odważne, możemy zdecydować się na kolorowy model. My jesteśmy dużymi fankami fankami woalek umieszczonych na ozdobnych grzebykach – naprawdę świetnie prezentują się te kryształowe lub perłowe.

W salonach mody ślubnej znajdziecie woalki różnego typu:

  • występujące solo
  • występujące z toczkiem
  • występujące z innymi ozdobami
  • w konkretnym stylu (np. retro)

Woalka doskonale sprawdza się nie tylko jako dodatek do ślubu kościelnego, ale również do ślubu cywilnego.