Pokoje dla gości na weselu

 

Planowanie wielkich ślubów sprawia, że zaprasza się wiele gości. To z kolei sprawia, że warto zastanowić się nad zaoferowaniem tym osobom noclegu, jeżeli organizujesz takie wesele. Wadowice są miejscowością w pobliżu, której jest http://ww w.parkhotellyson.pl/wesele-sala-weselna-Wadowice-Bielsko-6.html – w tym miejscu zorganizujesz zarówno wesele, jak i możesz zaoferować gościom pokoje do spania.

 

Pokoje dla gości

 

To świetne rozwiązanie dla osób, które mają rodzinę w całej Polsce. Bądźmy szczerzy, ale przyjechanie do np. Wadowic znad morza to długa i męcząca podróż. W takich sytuacjach warto zastanowić się nad zaoferowaniom gościom noclegu. Wesele to czas intensywnej zabawy i wracanie w nocy kilkaset kilometrów nie jest najlepszym pomysłem.

 

Oczywiście nie każdy gość na weselu będzie potrzebował noclegu. Jeżeli ktoś mieszka blisko, to raczej z tego nie skorzysta. Jednocześnie jeżeli w niektórych rodzinach znalazłyby się osoby, które byłyby zbulwersowane, gdyby jednym zaproponowano spanie w hotelu, a innym nie.

 

Dlatego według mnie zapraszając na ślub i wesele warto spytać się o to, czy osoby, będą chciały spędzić noc w hotelu. Dzięki temu będziesz wiedział ile pokoi masz zarezerwować. To jest oczywiście możliwe, gdy organizujesz wesele np. w hotelu w Wadowicach, o którym wspomniałem wcześniej. W przeciwnym wypadku zaproponowanie wynajęcia pokoju w jakimś okolicznych hotelu zostanie przez wiele osób źle odebrane.

 

Wadowice - wesele to czas intensywnej zabawy i wracanie w nocy kilkaset kilometrów nie jest dobrym pomysłem.
Wadowice – wesele to czas intensywnej zabawy.

 

Temat wynajmowania pokoi dla gości weselnych jest bardzo delikatny, dlatego trzeba do niego odpowiednio podejść.