Złote obrączki na ślub

 

Wiele osób zastanawia się jakie wybrać obrączki na ślub. Złoto jest stosunkowo drogie. Na szczęście w obrączkach nie jest wykorzystywane złoto inwestycyjne. Dlatego jego cena jest znacznie niższa niż w mennicaskarbowa.pl/pol_m_Zloto-147.html . Jednak mimo to cena obrączek ślubnych jest w niektórych przypadkach drogim wydatkiem. Jak obniżyć cenę obrączek?

 

Sposobów jest kilka:

 

  • Poszukać innego sklepu – najdroższe są w większości przypadków wielkie sieciówki. W mniejszych sklepach często można znacznie taniej kupić złote obrączki, które wyglądają równie ładnie.
  • Wykorzystać starą biżuterię, by obniżyć ich cenę – dając np. kilka niepotrzebnych kolczyków można znacznie obniżyć cenę jaką zapłaci się za obrączki, w niektórych przypadkach nawet do 300-400zł.
  • Zastanowić się nad obrączkami z innego materiału. Złoto to nie jedyny materiał jaki może być wykorzystany w obrączkach. Dzisiaj są dostępne różne obrączki np. z tytanu, albo wolframu, które oprócz ceny wyróżniają się niezwykłym wyglądem.

Warto według mnie zastanowić się nad różnymi alternatywami dla złota wykorzystywanego w obrączkach. Dzisiaj jest mnóstwo możliwości, a oryginalność jest bardzo ceniona przez wiele par. Dlaczego by nie miały wyróżnić się właśnie obrączkami i zyskać bardzo oryginalnego, ładnego wyglądu za stosunkowo niską cenę?